Telefon: +420 233 372 021, E-mail: knihy@ekospol.cz

Praktický průvodce bezrizikovými investicemi do nemovitostí

Právo

Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí – tak zní podtitul knihy Co je v domě, není pro mě! autorů Evžena Korce a Milana Jankovského, která jednoduchou, poutavou a možná i trochu kontroverzní formou na praktických příkladech ze života radí, jak bezpečně a se stabilním výnosem investovat do nemovitostí. Čtenář se zde dozví, nejen proč je investice do nemovitostí vhodným způsobem zajištění na stáří, ale i jakou nemovitost pro investici zvolit, jakých chyb se vyvarovat a v neposlední řadě jak se pojistit proti všem rizikům. Součástí knihy jsou navíc i vzorové smluvní dokumenty a praktický návod, jak příjmy z pronájmu promítnout do daňového přiznání. Vzhledem k tomu, že knihu vycházející v těchto dnech vydává vlastním nákladem společnost Ekospol, (s níž jsou oba autoři těsně spjati), je stoosmdesátistránková publikace k mání za neuvěřitelných 79 korun, v elektronické podobě pak za pouhých 60 korun.

„Vydáním knihy reagujeme na rostoucí trend nákupu bytů jako investice a prostředku zajištění na stáří. Jen u naší společnosti vzrostl za poslední dva roky podíl nákupů na investici z 12 na téměř 30 procent. Naším cílem proto je, aby si knihu přečetlo co nejvíce lidí, kteří o tomto způsobu zhodnocení úspor uvažují. Pokud jim dokážeme pomoci v tom, že se vyvarují některých chyb, které jsme my v našich profesionálních začátcích udělali, splnila kniha svůj účel,“ říká jeden z autorů a zároveň šéf společnosti Ekospol, Evžen Korec.

Více informací včetně ukázkových kapitol najdete na webových stránkách na adrese www.ekospol.cz/knihy/co-je-v-dome-neni-pro-me/, kde je také možné si publikaci objednat.

Součástí knihy jsou vzorové smluvní dokumenty.

Zdroj: Právo