Telefon: +420 233 372 021, E-mail: knihy@ekospol.cz

Evžen Korec, generální ředitel společnosti EKOSPOL, vydává novou unikátní knihu „Koupě bytu pod lupou“

Metro

Zvažujete koupi bytu nebo domu? Chcete se vyhnout nejrůznějším chybám při jeho výběru či financování? Netušíte, jaké triky vůči vám mohou developeři použít? Chtěli byste znát jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu? Odpovědi na tyto a další otázky přináší nová kniha generálního ředitele společnosti EKOSPOL Evžena Korce „Koupě bytu pod lupou“.

Tuto jedinečnou knihu, v níž generální ředitel a předseda představenstva tuzemského developerského lídra EKOSPOL Evžen Korec formou rozhovoru s publicistou Lukášem Kovandou shrnuje a široké veřejnosti předkládá své více než dvacetileté osobní zkušenosti v oblasti realit a investic do nemovitostí, ocení každý, kdo zvažuje koupi bytu či domu a chce se vyhnout chybám při jeho výběru a financování. „Takto uceleně jsem své poznatky a v podstatě i své know-how nikdy nepublikoval. Za zvlášť přínosné například považuji odhalení řady triků, které developeři vůči svým zákazníkům používají, a zároveň nabízím jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu,“ říkáEvžen Korec. O tom, že se jedná o manažersky precizní, ale zároveň i velmi praktickou a poučnou publikaci, svědčí kladná hodnocení a doporučení, kterých se knize dostalo od předních představitelů české manažerské, podnikatelské a akademické sféry.

Cílem není zisk

EKOSPOL vydává knihu vlastním nákladem. Cílem společnosti při vydání této publikace ale není primárně realizace zisku z jejího prodeje, nýbrž osvěta a předání praktických a mnoha lety prověřených zkušeností jednoho z nejznámějších a nejzkušenějších českých developerů co nejširší veřejnosti. Díky tomu se podařilo prodejní cenu knihy stlačit na úroveň, která pravděpodobně velice příjemně překvapí všechny zájemce. Publikace je totiž k mání za neuvěřitelných 95 korun, cena praktické e-knihy činí pouhých 60 korun! E-knihu si navíc zájemci mohou objednat přímo z mobilního telefonu a zaplatit ji formou SMS zprávy. Knihu je možné koupit v sídle EKOSPOLU, na pobočkách společnosti SIKO ale i v knihkupectvích po celé České republice. Další informace naleznete na webu www.ekospol.cz/knihy.

Kniha „Koupě bytu pod lupou“ je již druhou publikací, kterou EKOSPOL v letošním roce vydal. V květnu už totiž na trh uvedl knihu „Co je v domě, není pro mě!“ nabízející sumář rad, jak úspěšně a bez rizika investovat do nemovitostí. Tato kniha se stala bestsellerem a v krátké době po jejím vydání se jí prodalo přes 3000 výtisků. Tato kniha je stále k prodeji v sídle společnosti EKOSPOL stejně jako na pobočkách společnosti SIKO či v knihkupectvích po celé České republice.

Parcely za bezkonkurenční ceny

EKOSPOL zároveň finišuje s prodejem posledních parcel za bezkonkurenční ceny v lokalitě Nové Ďáblice III. Jedná se o exkluzivní lokalitu v klidném sousedství luxusních vil a rodinných domů s nádhernou přírodou v bezprostředním okolí a s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností do centra Prahy. Bezkonkurenční ceny parcel však brzy vezmou za své. Od začátku příštího roku totiž dojde k upřesnění definice stavebního pozemku a na parcely pro výstavbu rodinných domů bude uvalena 21procentní daň z přidané hodnoty. Průměrná cena parcely v Praze o velikosti 700 až 1000 m2, která se nyní pohybuje mezi čtyřmi a pěti miliony korun, tak zdraží o 840 tisíc až 1,05 milionu korun.

Lídr trhu

EKOSPOL se během letošního roku vyšvihl do pozice absolutního lídra trhu podle podílu prodaných bytů. Za prvních devět měsíců developeři prodali v Praze celkem 4250 nových bytů, což bylo o 23 procent více než loni. Každý sedmý takto prodaný byt přitom pocházel právě od EKOSPOLU. Za masivním růstem prodejů bytů od EKOSPOLU stála masivní prodejní ofenziva „700 bytů v 7 lokalitách“, během níž společnost na trh uvedla širokou nabídku nových bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality. Většina projektů je nyní již vyprodána z více než 75 procent. EKOSPOL je zároveň držitelem českého rekordu, když v létě vyprodal 250 bytů za jediný měsíc!

O EKOSPOL a.s.

Společnost EKOSPOL a.s. patří mezi největší a nejúspěšnější ryze české developery, což dokládá i jeho zařazení mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy podle renomovaného magazínu Construction & Investment Journal. Během 22 let na českém trhu EKOSPOL úspěšně zrealizoval již 49 velkých developerských projektů pro 9000 spokojených zákazníků. Všechny své projekty realizuje výhradně z vlastních finančních prostředků bez využití bankovních úvěrů. Ve všech projektech EKOSPOL svým klientům garantuje nejnižší ceny v porovnání s konkurencí. Proto EKOSPOL – jako jediný z velkých developerů v České republice – má pravidelně všechny projekty beznadějně vyprodány ještě před dokončením. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Na všechny byty dlouhodobě poskytuje Záruku nejnižší ceny. Kompletní nabídku bytů a pozemků naleznete na stránkách WWW.EKOSPOL.CZ

Zdroj: Metro