Telefon: +420 233 372 021, E-mail: knihy@ekospol.cz

Co je v domě, není pro mě! Kniha o investování do nemovitostí

Pražský patriot

Praktický manuál autorů Evžena Korce a Milana Jankovského čtenáře krok za krokem provede tím, jak efektivně a bez rizika investovat do nemovitostí za účelem tržního pronájmu.

Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí! Tak zní podtitul knihy, která jednoduchou, poutavou a možná i trochu kontroverzní formou na praktických příkladech ze života obou autorů představuje, jak bezpečně a se stabilním výnosem investovat do výnosových nemovitostí. Podává přitom komplexní návod aplikovaný na české tržní, právní i daňové reálie.

Čtenáři se tak dozví nejen to, proč by se investicí do nemovitostí měli zajišťovat na své stáří, ale i jakou nemovitost pro investici zvolit, jak vybrat správného nájemníka, jak se pojistit proti všem rizikům a jakých chyb se vyvarovat. Součástí knihy jsou navíc i vzorové smluvní dokumenty a praktický návod, jak příjmy z pronájmu promítnout do daňového přiznání.

Tištěná kniha se 180 stranami je za 79 korun, cena praktické e-knihy činí 60 korun. E-knihu si zájemci mohou objednat přímo z telefonu a zaplatit ji formou SMS zprávy. Od 30. května bude kniha k zakoupení i na všech 39 pobočkách společnosti SIKO.

„Vydáním knihy reagujeme na rostoucí trend nákupu bytů jako investice a prostředku zajištění na stáří. Jen u naší společnosti vzrostl za poslední dva roky podíl nákupů na investici z 12 na téměř 30 procent. Naším cílem tedy je, aby si knihu přečetlo co nejvíce lidí, kteří uvažují o nákupu bytů na investici. Pokud jim dokážeme pomoci v tom, že se vyvarují některých chyb, které jsme my v našich začátcích udělali, splnila kniha svůj účel,“ vysvětluje Evžen Korec, první z autorů publikace „Co je v domě, není pro mě!“.

Zdroj: Pražský patriot