Telefon: +420 233 372 021, E-mail: knihy@ekospol.cz

Chcete znát triky developerů nebo nenaletět při koupi bytu?

Týden.cz

V České republice se každým rokem prodají tisíce bytů a domů. Nicméně ne úplně všichni kupci těchto nemovitostí musí mít na tuto událost zcela dobrou vzpomínku. Například špatně si zkontrolovali přebíraný byt, zvolili si špatný model jeho splácení anebo neprohlédli některý z prodejcových triků a s podepsanou smlouvou už toho moc nenadělají.

Budoucí kupci se už mohou těchto chyb vyvarovat. Na knižním trhu se totiž objevila nová publikace „Koupě bytu pod lupou“ z pera Evžena Korce, generálního ředitele přední tuzemské developerské společnosti EKOSPOL, v níž jsou obsaženy praktické rady, jak se těmto nástrahám vyhnout.

„Takto uceleně jsem své poznatky a v podstatě i své know-how nikdy nepublikoval. Za zvlášť přínosné například považuji odhalení řady triků, které developeři vůči svým zákazníkům používají a zároveň nabízím jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu,“ říká Evžen Korec. Ekospol vydal knihu vlastním nákladem, nicméně koupit ji lze v knihkupectvích po celé České republice nebo jako E-knihu a zaplatit ji formou SMS zprávy.

O tom, že se jedná o manažersky precizní, ale zároveň i velmi praktickou a poučnou publikaci, svědčí kladná hodnocení a doporučení, kterých se knize dostalo od předních představitelů české manažerské, podnikatelské a akademické sféry.

„Osobitý pohled zkušeného developera zajisté rozšíří znalosti potenciálních zájemců o koupi bytu. Za praktický považuji manuál kontroly kvality bytu, který novopečeným majitelům bytu jistě pomůže při jeho přebírání,“ napsal v referenci na knihu Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.

Psaní knih známými podnikateli či manažery není v České republice žádná novinka. Letos na jaře takto například vydal svou knihu majitel humpoleckého pivovaru Stanislav Bernard, svou častou publikační aktivitou je známa i majitelka analytické společnosti Next Finance Markéta Šichtařová.

Zdroj: Týden.cz