Akce
  • pozemky-galerie
  • Ukazka1-1
  • pozemky-galerie
  • Ukazka1-1

Pozemky ukrývají poklady + Koupě bytu pod lupou

235  210 

Popis produktu

Balíček knih: Pozemky ukrývají poklady a Co je v domě, není pro mě! nyní s 10 % slevou! při objednání obou knih najednou.

Pozemky ukrývají poklady

Evžen Korec

Zajímá vás, jak se stát miliardářem díky investicím do pozemků? Chcete vědět, jak správně vybrat parcelu pro výstavbu rodinného bytu a co vše je potřeba prověřit před její koupí?
Anebo se chcete dozvědět, kdo byl největší vlastník pozemků v dějinách lidstva? Kdo patřil k nejvýznamnějším pozemkovým spekulantům Antiky či kdo vlastní nejluxusnější soukromé ostrovy na světě?
Odpovědi na tyto a další otázky vám přináší nová kniha generálního ředitele developerského lídra EKOSPOL Evžena Korce „Pozemky ukrývají poklady“.

Takto uceleně toto téma v České republice dosud ještě nikdy nebylo publikováno. Postřehy a rady vycházejí z autorova více než dvacetiletého know-how, přičemž řada poznatků je zde publikována zcela poprvé!

Ukázka knihy zdarma

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Koupě bytu pod lupou

aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt

Evžen KorecLukáš Kovanda

KONEČNĚ JE TO TU!

VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOUPI BYTU NA JEDNOM MÍSTĚ!

Zvažujete koupi bytu nebo domu? Chcete se vyhnout nejrůznějším chybám při jeho výběru či financování? Netušíte, jaké triky vůči vám mohou developeři použít? Chtěli byste znát jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete v nové unikátní knize „KOUPĚ BYTU POD LUPOU aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt.“ Díky nim proniknete k samé podstatě realit a fungování realitního trhu v České republice.

Generální ředitel tuzemského developerského lídra EKOSPOL Evžen Korec v této knize prostřednictvím rozhovoru předkládá své poznatky z více než dvacetileté praxe v oblasti realit. Takto uceleně nikdy své know-how ještě nepublikoval a čtenáři je sděluje vůbec poprvé!

Kapitola zdarma

Nekupujte zajíce v pytli!
Níže si můžete ZDARMA prohlédnout vzorovou ukázku z knihy.
Ukázka č. 1:

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Další informace

Hmotnost 400.00 g

Zatím nikdo nenapsal recenzi. Buďte první!

Napište hodnocení
SKU: balicek-knih-tistene. Category: .