Akce
  • tri-knihy
  • pozemky-galerie
  • Ukazka1-1
  • co-je-v-dome-neni-pro-me
  • tri-knihy
  • pozemky-galerie
  • Ukazka1-1
  • co-je-v-dome-neni-pro-me

Pozemky ukrývají poklady + Koupě bytu pod lupou + Co je v domě, není pro mě!

Není skladem

314  250 

Popis produktu

Balíček knih: Pozemky ukrývají pokladyKoupě bytu pod lupou a Co je v domě, není pro mě! nyní s 20% slevou! při objednání tří knih najednou.

Pozemky ukrývají poklady

Evžen Korec

Zajímá vás, jak se stát miliardářem díky investicím do pozemků? Chcete vědět, jak správně vybrat parcelu pro výstavbu rodinného bytu a co vše je potřeba prověřit před její koupí?
Anebo se chcete dozvědět, kdo byl největší vlastník pozemků v dějinách lidstva? Kdo patřil k nejvýznamnějším pozemkovým spekulantům Antiky či kdo vlastní nejluxusnější soukromé ostrovy na světě?
Odpovědi na tyto a další otázky vám přináší nová kniha generálního ředitele developerského lídra EKOSPOL Evžena Korce „Pozemky ukrývají poklady“.

Takto uceleně toto téma v České republice dosud ještě nikdy nebylo publikováno. Postřehy a rady vycházejí z autorova více než dvacetiletého know-how, přičemž řada poznatků je zde publikována zcela poprvé!

Ukázka knihy zdarma

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Koupě bytu pod lupou

aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt

Evžen KorecLukáš Kovanda

KONEČNĚ JE TO TU!

VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOUPI BYTU NA JEDNOM MÍSTĚ!

Zvažujete koupi bytu nebo domu? Chcete se vyhnout nejrůznějším chybám při jeho výběru či financování? Netušíte, jaké triky vůči vám mohou developeři použít? Chtěli byste znát jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete v nové unikátní knize „KOUPĚ BYTU POD LUPOU aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt.“ Díky nim proniknete k samé podstatě realit a fungování realitního trhu v České republice.

Generální ředitel tuzemského developerského lídra EKOSPOL Evžen Korec v této knize prostřednictvím rozhovoru předkládá své poznatky z více než dvacetileté praxe v oblasti realit. Takto uceleně nikdy své know-how ještě nepublikoval a čtenáři je sděluje vůbec poprvé!

Kapitola zdarma

Nekupujte zajíce v pytli!
Níže si můžete ZDARMA prohlédnout vzorovou ukázku z knihy.
Ukázka č. 1:

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Co je v domě, není pro mě!

aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí

Evžen KorecMilan Jankovský

NOVÝ ČESKÝ BESTSELLER

PRODÁNO JIŽ 5000 KUSŮ

PRAKTICKÝ MANUÁL – VČETNĚ VZORŮ SMLUV A DOKUMENTŮ – VČETNĚ VZOROVÉHO DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ

Autoři mají více než 20leté zkušenosti v bezrizikovém a dlouhodobě výnosném investování do nemovitostí. Díky nim mohli sepsat tento jednoduchý a přehledný manuál, který vás krok za krokem provede investicí do vaší první výnosové nemovitosti a na praktických příkladech zodpoví všechny vaše otázky.

Jak a proč vůbec s investicemi do nemovitostí začít? Na jak dlouho vlastně investovat? Jak vybrat správnou výnosovou nemovitost a na co si dát při její koupi pozor? Jak nastavit financování bezpečně a bez rizika i pro případ, že dojde k náhlému poklesu výnosů? Jak poznat spolehlivého a bezproblémového nájemníka, jak si ho prověřit a jak svou investici ideálně ochránit? Jak nedělat klíčové chyby a minimalizovat rizika? Jak sepsat neprůstřelnou nájemní smlouvu a jak optimalizovat náklady pro daňové přiznání bez nutnosti platit právníkům a účetním za jejich rady?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete v naší knize.

Kapitola zdarma

Nekupujte zajíce v pytli!
Níže si můžete ZDARMA stáhnout dvě vzorové ukázky z knihy.
Ukázka č. 1:

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Ukázka č. 2:

Stručné shrnutí knihy, tzv. Desatero realitního investora, si můžete ve formátu PDF stáhnout ZDE

Další informace

Hmotnost 700 g

Zatím nikdo nenapsal recenzi. Buďte první!

Napište hodnocení
SKU: balicek-knih-tistene. Category: .