Akce
  • pozemky-galerie
  • co-je-v-dome-neni-pro-me
  • pozemky-galerie
  • co-je-v-dome-neni-pro-me

Pozemky ukrývají poklady + Co je v domě, není pro mě!

Není skladem

219  197 

Popis produktu

Balíček knih: Pozemky ukrývají poklady a Co je v domě, není pro mě! nyní s 10 % slevou! při objednání obou knih najednou.

Pozemky ukrývají poklady

Evžen Korec

Zajímá vás, jak se stát miliardářem díky investicím do pozemků? Chcete vědět, jak správně vybrat parcelu pro výstavbu rodinného bytu a co vše je potřeba prověřit před její koupí?
Anebo se chcete dozvědět, kdo byl největší vlastník pozemků v dějinách lidstva? Kdo patřil k nejvýznamnějším pozemkovým spekulantům Antiky či kdo vlastní nejluxusnější soukromé ostrovy na světě?
Odpovědi na tyto a další otázky vám přináší nová kniha generálního ředitele developerského lídra EKOSPOL Evžena Korce „Pozemky ukrývají poklady“.

Takto uceleně toto téma v České republice dosud ještě nikdy nebylo publikováno. Postřehy a rady vycházejí z autorova více než dvacetiletého know-how, přičemž řada poznatků je zde publikována zcela poprvé!

Ukázka knihy zdarma

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Co je v domě, není pro mě!

aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí

Evžen KorecMilan Jankovský

NOVÝ ČESKÝ BESTSELLER

PRODÁNO JIŽ 5000 KUSŮ

PRAKTICKÝ MANUÁL – VČETNĚ VZORŮ SMLUV A DOKUMENTŮ – VČETNĚ VZOROVÉHO DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ

Autoři mají více než 20leté zkušenosti v bezrizikovém a dlouhodobě výnosném investování do nemovitostí. Díky nim mohli sepsat tento jednoduchý a přehledný manuál, který vás krok za krokem provede investicí do vaší první výnosové nemovitosti a na praktických příkladech zodpoví všechny vaše otázky.

Jak a proč vůbec s investicemi do nemovitostí začít? Na jak dlouho vlastně investovat? Jak vybrat správnou výnosovou nemovitost a na co si dát při její koupi pozor? Jak nastavit financování bezpečně a bez rizika i pro případ, že dojde k náhlému poklesu výnosů? Jak poznat spolehlivého a bezproblémového nájemníka, jak si ho prověřit a jak svou investici ideálně ochránit? Jak nedělat klíčové chyby a minimalizovat rizika? Jak sepsat neprůstřelnou nájemní smlouvu a jak optimalizovat náklady pro daňové přiznání bez nutnosti platit právníkům a účetním za jejich rady?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete v naší knize.

Kapitola zdarma

Nekupujte zajíce v pytli!
Níže si můžete ZDARMA stáhnout dvě vzorové ukázky z knihy.
Ukázka č. 1:

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Ukázka č. 2:

Stručné shrnutí knihy, tzv. Desatero realitního investora, si můžete ve formátu PDF stáhnout ZDE

Další informace

Hmotnost 502 g

Zatím nikdo nenapsal recenzi. Buďte první!

Napište hodnocení
SKU: balicek-knih-tistene. Category: .