Akce
  • knihy-balicek
  • co-je-v-dome-neni-pro-me
  • Ukazka1-1
  • knihy-balicek
  • co-je-v-dome-neni-pro-me
  • Ukazka1-1

Koupě bytu pod lupou + Co je v domě, není pro mě!

Není skladem

174  157 

Popis produktu

Balíček knih: Koupě bytu pod lupou a Co je v domě, není pro mě! nyní s 10 % slevou! při objednání obou knih najednou.

Koupě bytu pod lupou

aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt

Evžen KorecLukáš Kovanda

KONEČNĚ JE TO TU!

VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOUPI BYTU NA JEDNOM MÍSTĚ!

Zvažujete koupi bytu nebo domu? Chcete se vyhnout nejrůznějším chybám při jeho výběru či financování? Netušíte, jaké triky vůči vám mohou developeři použít? Chtěli byste znát jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete v nové unikátní knize „KOUPĚ BYTU POD LUPOU aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt.“ Díky nim proniknete k samé podstatě realit a fungování realitního trhu v České republice.

Generální ředitel tuzemského developerského lídra EKOSPOL Evžen Korec v této knize prostřednictvím rozhovoru předkládá své poznatky z více než dvacetileté praxe v oblasti realit. Takto uceleně nikdy své know-how ještě nepublikoval a čtenáři je sděluje vůbec poprvé!

Kapitola zdarma

Nekupujte zajíce v pytli!
Níže si můžete ZDARMA prohlédnout vzorovou ukázku z knihy.
Ukázka č. 1:

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Co je v domě, není pro mě!

aneb Jak investovat do nemovitostí bez rizika a bez starostí

Evžen KorecMilan Jankovský

NOVÝ ČESKÝ BESTSELLER

PRODÁNO JIŽ 5000 KUSŮ

PRAKTICKÝ MANUÁL – VČETNĚ VZORŮ SMLUV A DOKUMENTŮ – VČETNĚ VZOROVÉHO DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ

Autoři mají více než 20leté zkušenosti v bezrizikovém a dlouhodobě výnosném investování do nemovitostí. Díky nim mohli sepsat tento jednoduchý a přehledný manuál, který vás krok za krokem provede investicí do vaší první výnosové nemovitosti a na praktických příkladech zodpoví všechny vaše otázky.

Jak a proč vůbec s investicemi do nemovitostí začít? Na jak dlouho vlastně investovat? Jak vybrat správnou výnosovou nemovitost a na co si dát při její koupi pozor? Jak nastavit financování bezpečně a bez rizika i pro případ, že dojde k náhlému poklesu výnosů? Jak poznat spolehlivého a bezproblémového nájemníka, jak si ho prověřit a jak svou investici ideálně ochránit? Jak nedělat klíčové chyby a minimalizovat rizika? Jak sepsat neprůstřelnou nájemní smlouvu a jak optimalizovat náklady pro daňové přiznání bez nutnosti platit právníkům a účetním za jejich rady?

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete v naší knize.

Kapitola zdarma

Nekupujte zajíce v pytli!
Níže si můžete ZDARMA stáhnout dvě vzorové ukázky z knihy.
Ukázka č. 1:

Úryvek z úvodní části knihy ve formátu PDF můžete stáhnout ZDE

Ukázka č. 2:

Stručné shrnutí knihy, tzv. Desatero realitního investora, si můžete ve formátu PDF stáhnout ZDE

Další informace

Hmotnost 502 g
Rozměry 159 x 236 mm
Vladimír Kaláb

:

„Vážený pane řediteli,

velice děkuji za publikaci „Koupě bytu pod lupou“. Bez složitých frází jde kniha přímo k základům jednotlivých aspektů pořízení bytu. Otvírá oči a odhaluje jednoduché základní pravdy, které jsou v myslích lidí již udušené masivním propíráním mozků marketingovými specialisty.

Recepce u bytového domu je zbytečnost – holá pravda. Znám developera, který v roce 2009 jako přednost uváděl i faxové služby…

Byt kupuji pro to, abych v něm bydlel. To je přece základní důvod, to je jeho hlavní „cena“, vývoj cen na trhu mne může zajímat až tehdy, až budu chtít prodat…
Výborným nápadem jsou vzory smluv, souvisejících s pořízením bytu.

Ještě jednou děkuji.“

Vladimír Kaláb, redaktor, Lidové noviny

Ing. Jan Sadil

:

„Osobitý pohled zkušeného developera zajisté rozšíří znalosti potenciálních zájemců o koupi bytu. Za praktický považuji manuál kontroly kvality bytu, který novopečeným majitelům bytu jistě pomůže při jeho přebírání. Osobně mě zaujal trochu jiný pohled na oblast financování a těším se na diskuze s autorem nad tématy, které vidíme každý svoji optikou.“
Ing. Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva, Hypoteční banka, a.s.

doc. Ing. Jitka Srpová, CSc

:

„Koupě bytu je dlouhodobé rozhodnutí, které je současně spojeno s finančními nároky. Jak optimalizovat celý rozhodovací proces a vyhnout se zbytečným chybám se čtenář netradiční formou dozví od Evžena Korce, který realitám a developmentu zasvětil více než 20 let svého života. Jako pedagog vidím přínos této knihy v tom, že je schopna oslovit širokou veřejnost a srozumitelně vysvětlit náležitosti, které souvisí s výběrem, financováním a koupí bytu. Jako ekonom oceňuji to, že každý, kdo si přečte tuto knihu, bude umět lépe posoudit vztah mezi cenou a kvalitou a nebude ochoten vynaložit nepřiměřenou finanční částku za nakupovaný byt.“
doc. Ing. Jitka Srpová, CSc., Katedra managementu, Fakulta podnikohospodářská, Vysoká škola ekonomická v Praze

Napište hodnocení
SKU: balicek-knih-tistene. Category: .