Akce
  • kniha

Jak jsem zachránil ZOO v Táboře (tištěná)

190  119 

Popis produktu

Jak jsem zachránil ZOO v Táboře

Evžen Korec – Filip Sušanka

Fascinující příběh záchrany stovek zvířat před jistou smrtí, který na jaře 2015 sledoval prostřednictvím médií celý národ. Táborská zoologická zahrada zkrachovala a věřitelé chtěli utratit některá i vzácná zvířata. Zdálo se, že jejich osud je zpečetěn. Do hry se ale na poslední chvíli vložil úspěšný podnikatel a milovník zvířat Evžen Korec, který ZOO Tábor postavil opět na nohy.

Vůbec poprvé si můžete přečíst, co koupi předcházelo a jaké faktory hrály při rozhodování hlavní roli. Jak vypadala Korcova první návštěva zubožené zoologické zahrady v Táboře? Jaké problémy čekaly na nového majitele? A dá se vůbec zoologická zahrada řídit pouze s kalkulačkou v ruce. To a mnohé další zajímavosti z fungování ZOO Tábor zjistíte v této knize.

Nahlédněte s námi i do těch částí zoologické zahrady, které běžně zůstávají návštěvníkům skryté. Součástí knihy jsou i neobvyklé příběhy zvířat chovaných v ZOO Tábor a spousta pěkných fotek.

Dokumentární film o ZOO Tábor

O záchraně ZOO Tábor vypráví unikátní dokument, který natočil dokumentarista Michal Varga. Nahlédněte pod pokličku příběhů, které podrobně rozvádíme v knize Jak jsem zachránil ZOO v Táboře.

Kapitola zdarma

Níže si můžete ZDARMA prohlédnout vzorovou ukázku z knihy.

Úryvek z kapitoly Neobyčejné příběhy zvířat ze ZOO Tábor můžete stáhnout v PDF ZDE

Další informace

Hmotnost 350 g
Rozměry 160 x 235 mm
Počet stran

112

Vydáno

2016/11

Pořadí vydání

1.

Jazyk

Čeština

Nakladatel

EKOSPOL

ISBN

978-80-906605-0-2

EAN

9788090660502

Zatím nikdo nenapsal recenzi. Buďte první!

Napište hodnocení
SKU: jak-jsem-zachranil-zoo-v-tabore. Category: .